Elegancka, minimalistyczna lampa sufitowa z lnianym abażurem i białą blendą RONDO LINEN 6248 4xE27 TK Lighting
Opis
Rondo 6248 jest nową wersja produktu 6249(wycofany)
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor | Czarny |
| Typ źródła światła | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Moc | Max 15W |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Kolor klosza | Szaro beżowy + biała blenda |
| Materiał klosza | Len + tworzywo |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wysokość (cm) | 35 |
| Długość (cm) | 60 |
| Kolekcja | RONDO |
| Wymiar podsufitki | Ø80 - ↕35 mm |
| Styl lampy | Klasyczny / Minimalistyczny |
| IP | IP20 |
| Klasa ochronności | 1 |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Wymiary opakowania (D x Sz x W) cm | 64 x 64 x 37 |